דלקת מפרקים - אבחון וטיפול אירידיולוגיקיימים הסברים שונים בכ הנוגע לסיבות להתפתחות דלקת פרקים עד לרמה של הפרעה אמיתית בחברה של היום. יש את הטוענים כי גוף האדם נועד ללכת על ארבע, אם מסתמכים על תורת האבולוציה.

אך ללא קשר לתיאוריה המדעית בה בוחרים להאמין, עובדה אחת נותרה בעינה: ככל שאורח החיים משתנה, כך משתנים אף מבנה השרירים וכוח הגוף.

הגוף נועד מטבעו לתפקד באופן מושלם. בבסיסו, הוא נועד לאתר מזון, לבנות את הבית, או לחרוש את השדה על מנת לגדל מזון. ככל שהתגנבה המודרניזציה לאורך החיים, כך גברו אף הפינוקים. סגנון החיים השתנה באופן ניכר מציד ליציאה למסעדה והזמנת מזון. עם שינוי זה באורח החיים, מגיעה חולשת שרירים. ניוון שרירים גורם לאי יציבות או חולשת המפרקים, היות ולא ניתן לקיים איזון סביב המפרק, במצב שהפך לשכיח.

גילוי דלקת מפרקים בשיטת אירידולוגיה

שיטה זו מאפשרת ביצוע אבחון יסודי ומקיף בהליך שאינו פולשני הכרוך בהתבוננות בעיניים בלבד, המשקפות את מכלול המצב הבריאותי הנפשי והפיסי של אדם, עד ירידה לפרטים הקטנים ביותר. אירידולוגיה היא האמונה לפיה כל האיברים בגוף מחוברים זה לזה באמצעות סיבי מערכת העצבים אל העין, ובחינת העין מגלה כל תהליך או שינוי המתרחש בגוף, ומדווח באמצעות סיבי מערכת העצבים. סימנים בעיניים, הכוללים חריצים, גוונים וסימנים, מאפשרים לאירידולוג לפענח אותם על מנת להבין את הסיבה הבסיסית המובילה להתפתחות דלקת פרקים שגרונית.

האופן בו מתפרקים חלבונים בגוף, הצטברות חומציות, רגישויות ואלרגיות שונות, חוסרים ועודפים ברכיבים תזונתיים, או רעילות גבוהה, מובילים להתפתחות בעיות כלליות במערכות הגוף, או בהתפתחות בעיות בפרקים.

האופן בו מטפלת אירידולוגיה בדלקת פרקים

שיטה זו מבוססת על טיפול ייחודי וטבעי המותאם באופן פרטני לממצאים הנגלים בעיני המטופל. מטרת הטיפול היא לטפל בגוף מבפנים אל החוץ. כלומר, לא נקבעת תכנית טיפול המיועדת לטיפול בדלקת הפרקים באופן נפרד, מה שמוביל ל"השקטת" התסמינים ללא טיפול בגורם הבסיסי עצמו. אירידולוגיה שואפת להוביל לאיזון במכלול התהליכים הפנימיים הקשורים למחלה.

תהליכים בעייתיים בגוף מושפעים זה מזה ומשפיעים באופן נרחב על בריאות הנפש והגוף. מטרת הטיפול היא להשיב את המטופל לאורח חיים מאוזן, תקין ובריא, על מנת למנוע את השלכות דלקת הפרקים השגרונית על איכות החיים ויכולת תפקוד תקינה.

שיטות טיפול לאחר אבחון אירידולוגיה

דלקת מפרקים נגרמת בדרך כלל כתוצאה מרעילות בגוף. אירידולוגיה מתבוננת על אזורים בהם מתרחשים תנאים רעילים חומציים המבשרים על פגיעה במפרקים. דלקת מפרקים שגרונית ניתנת לטיפול פשוט, אך כרוכה בשינויי תזונה. השינויים לא יתרחשו בן לילה, אך בהדרגה ניתן יהיה לשפר את המצב.

תנאי חומצה במערכת העיכול גורמים לעצמות ולמפרקים להתדרדר. כשהגוף שולח רעלים לחלקים אלו בגוף, ניתן לטפל במצב באמצעות שינויים קטנים בתזונה, וצריכה הדרגתית של תוספים, עד שהמפרקים מתחילים להחלים בהדרגה.

במצב חמור נדרש טיהור רעלים לביצוע השינוי הדרוש. צמחיית החיידקים במערכת העיכול מטופלת באמצעות תוספת פרוביוטיקה. טיפולים אלטרנטיביים להקלת כאבי מפרקים זמינים באמצעים פשוטים וזולים.

דילוג לתוכן