445לאחר שמטופלים שונים עוברים אבחון מקיף ואיכותי על פי מדע האירידיולוגיה, ניתן לגלות בצורה טובה מהי המהות והמקור לסימפטומים השונים שמהם הם סובלים. במקרים רבים מתגלה שעל מנת להתמודד עם סימפטומים שונים, החל מעייפות, דרך כאבי שרירים, מתח וסטרס, דיכאון או חוסר מצב רוח וכלה במחלות או בחולשה של איברים פנימיים כאלה או אחרים ניתן להשתמש בטכניקת ניקוי רעלים. ניקוי כזה, כך מסתבר, יכול להפוך את הקערה על פיה, להשיב את האיזון לחיים, לנפש וכמובן – גם לגוף.

ניקוי רעלים – למה ומדוע

אנשים רבים בימינו רחוקים עד מאוד מאורח חיים טבעי, שמיטיב עם גוף האדם ומיטיב עם הבריאות הכללית. בשל תזונה שאיננה איכותית, בשל צריכת מוצרי מזון הרחוקים ממצבם הטבעי והבלתי מעובד מצטברים במהלך השנים חלקי פסולת שפגיעתם הרעה ניכרת.

בין היתר מתברר שאצל לא מעט אנשים מצטברת פסולת במעי הגס, שגם נדבקת לשולי המעי ומפריע מאוד לתפקוד תקין. תפקוד לא תקין בחלקים נוספים של המעיים גם מפריעים לעיכול נכון ופירוק של רכיבי מזון חיוניים ויש בכך גם יצירת קשיים מיותרים על מערכת העיכול ועל תפקוד הגוף בכלל.

ניקוי המעי, יש לדעת, משיג תוצאות הרבה מעבר למעי נקי יותר ולשיפור מערכת העיכול. אותם הרעלים שמצטברים מוסעים עם הזמן לאזורים ולאיברים שונים, דבר שעשוי בסופו של דבר להציף סימפטומים שונים המוכרים כל כך בימינו ואשר טיפול סימפטומטי בלבד אינו יכול להביא עימו ריפוי אמיתי.

ניקוי הרעלים בשיטות שונות מאפשר לגוף להתגבר על המצב, להשתקם ולהשיג לעצמו את החוזק, הכוח והחיות וכן חיזוק מערכת החיסון. במהלך הניקוי ניתן לבצע פעולה ממוקדת על מערכת העיכול, על המעי, על הכבד, מערכת הנשימה, הדם הכליות ועוד.

עוד על יתרונות ניקוי רעלים – אתר detoxdiet.co.il

הפתרון למחלות רבות

ניקוי רעלים יכול להועיל מאוד לאנשים הסובלים מסימפטומים מגוונים כגון כאבי ראש, כאבי שרירים, עייפות כרונית ותשישות וכן לאנשים הסובלים מעוד שורה שלמה של מחלות, כאבים ואי נוחות. בין היתר, יש בכך תועלת לכל מי שסובל:

טכניקות הניקוי השונות מסוגלות לשקם את פעילות האיברים הפנימיים, לאפשר למעי הגס לפעול בצורה טובה יותר, לאזן את המערכת ההורמונלית, להשפיע לטובה על תפקוד הכליות ולנקות את הדם. מיקוד בניקוי המעי עושה פלאים בקרב מי שסובל מקשיי עיכול וכאבי בטן ולאחר הטיפול משיגים תחושה קלילות ורעננות הדומה לרעננות המאפיינת ילדים צעירים.

תוכניות ניקוי מותאמות

על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר שניקוי רעלים יכול להביא עימו יש להתאים תוכנית ניקוי מותאמת אישית. במקרים רבים, נהוג לשלב את תהליך הטיהור עם שינויים בתזונה ובמקביל – באורח החיים.

חשוב לזכור שניקוי הרעלים שנעשה לאחר אבחון אישי על פי טכניקת אירידיולוגיה מאפשר להתאים את הטיפול לצרכיו האישיים של כל מטופל ומטופל.

דילוג לתוכן